Robotmuruniidukid ja automaatne kastmine

Kaasaegsed lahendused aiatööde hõlbustamiseks ja aia hooldamiseks.

Robotniidukid ja automaatne kastmine on populaarsed koduaedades kasutatavad võimalused, mis aitavad teil säästa aega ja vaeva aiatööde tegemisel. Greenall aitab teil saavutada ka tervisliku ja hooldatud aia, korraliku muru ja hästi hooldatud taimed.

Võtke meiega ühendust

Robotmuruniidukid on autonoomsed seadmed, mis lõikavad muru iseseisvalt ilma inimese järelevalveta. Need robotid on programmeeritud jälgima kindlat marsruuti ja kasutavad sensorid, et tuvastada takistusi ning vältida kokkupõrget. Lisaks on võimalik seadistada lõikekõrgust ja tööaja graafikut vastavalt teie eelistustele. Robotmuruniidukid on energiasäästlikumad ja töötavad vaiksemalt kui traditsioonilised muruniidukid.

Automaatne kastmine võimaldab teil hoolitseda taimede eest ilma pideva käsitsi kastmiseta. Süsteem kasutab tavaliselt niiskussensoreid, et mõõta pinnase niiskustaset ning sisseehitatud ajajuhikuid, et kasta taimi vastavalt vajadusele. Tavaliselt saate seadistada kastmiskava, kus saate määrata erinevaid aegu ja kestusi, millal taimi kasta. Lisaks on mõned süsteemid varustatud vihmaseirega, mis peatab kastmise vihma korral, vältides ülekuumenemist ja vee raiskamist.