Küpsisepoliitika

See Küpsisepoliitika viimati uuendati 25.11.2022 ja kehtib Euroopa Majanduspiirkonna ja Šveitsi kodanikele ning seaduslikele alalise elamisloaga isikutele.

1. Sissejuhatus Meie veebisait, https://greenall.ee/ (edaspidi: "veebisait"), kasutab küpsiseid ja muid sellega seotud tehnoloogiaid (edaspidi: "küpsised"). Küpsiseid paigutatakse ka kolmandate poolte poolt, kellega me oleme koostööd teinud. Allpool olevas dokumendis informeerime teid küpsiste kasutamisest meie veebisaidil.

2. Mis on küpsised? Küpsis on väike lihtne fail, mis saadetakse koos selle veebisaidi lehtedega ja salvestatakse teie brauseri poolt teie arvuti kõvakettale või muule seadmele. Sellesse salvestatud teavet võib meie serveritele või vastavate kolmandate poolte serveritele tagasi saata järgmisel külastusel.

3. Mis on skriptid? Skript on programmi kooditükk, mida kasutatakse meie veebisaidi õige toimimise ja interaktiivsuse tagamiseks. See kood käivitub meie serveris või teie seadmel.

4. Mis on veebimärgis? Veebimärgis (või pikslimärk) on veebisaidil väike nähtamatu teksti või pildi osa, mida kasutatakse veebisaidi liikluse jälgimiseks. Selleks salvestatakse veebimärkide abil mitmesuguseid andmeid teie kohta.

5. Küpsised

5.1 Tehnilised või funktsionaalsed küpsised

Mõned küpsised tagavad, et veebisaidi teatud osad töötavad korralikult ja teie kasutajaeelistused jäävad teada. Pannes paika funktsionaalsed küpsised, hõlbustame teie veebisaidi külastamist. Nii ei pea te veebisaiti külastades korduvalt sisestama samu andmeid ja näiteks esemed jäävad ostukorvi seni, kuni olete maksnud. Neid küpsiseid võime paigutada teie nõusolekuta.

 

5.2 Statistikaküpsised

Kasutame statistikaküpsiseid oma veebisaidi kasutajate kogemuse optimeerimiseks. Nende statistikaküpsistega saame aru, kuidas meie veebisaiti kasutatakse. Palume teie luba statistikaküpsiste paigutamiseks.

 

5.3 Reklaamiküpsised

Sellel veebisaidil kasutame reklaamiküpsiseid, võimaldades meil isikupärastada reklaame teile ja saada ülevaate kampaania tulemustest. See toimub profiili alusel, mille loome teie klõpsamiste ja sirvimiste põhjal aadressil https://greenall.ee/ ja väljaspool seda. Nende küpsistega seotakse veebilehe külastajat unikaalse ID-ga, nii et te ei näe näiteks sama reklaami rohkem kui üks kord.

 

5.4 Turundus/Jälgimise küpsised

Turundus/jälgimise küpsised on küpsised või muu kohaliku salvestamise vorm, mida kasutatakse kasutajaprofiilide loomiseks reklaami näitamiseks või kasutaja jälgimiseks sellel veebisaidil või mitmel veebisaidil sarnasel turunduslikul eesmärgil.

Kuna neid küpsiseid märgitakse jälgimisküpsistena, palume teie nõusolekut nende paigutamiseks.

 

5.5 Sotsiaalmeedia

Meie veebisaidil oleme lisanud Facebooki ja LinkedIni sisu veebilehtede (nt "meeldib", "salvesta") edendamiseks või jagamiseks (nt "tweet") sotsiaalvõrgustikes nagu Facebook ja LinkedIn. Seda sisu on rikastatud Facebooki ja LinkedInist pärit koodiga ja sinna paigutatakse küpsised. See sisu võib salvestada ja töödelda teatud teavet isikupärastatud reklaamide jaoks.

 

Palun lugege nende sotsiaalvõrgustike privaatsusteateid (mis võivad regulaarselt muutuda), et teada saada, mida nad teevad teie (isikliku) teabega, mida nad nende küpsiste abil töötlevad. Saadud andmed anonüümistatakse võimalikult palju. Facebook ja LinkedIn asuvad Ameerika Ühendriikides.

6. Paigutatud küpsised

Sharing data

This data is not shared with third parties.

Sharing data

This data is not shared with third parties.

Sharing data

This data is not shared with third parties.

Sharing data

This data is not shared with third parties.

7. Nõusolek

Kui külastate meie veebisaiti esmakordselt, näitame teile küpsiste kohta selgitavat hüpikakent. Niipea kui klõpsate nupul "Salvesta eelistused", annate meile nõusoleku kasutada teie hüpikaknas valitud küpsisekategooriaid ja pistikprogramme, nagu on kirjeldatud selles Küpsisepoliitikas. Saate küpsiste kasutamise oma veebilehitsejas keelata, kuid märkige, et meie veebisait võib lõpetada korraliku töö.

8. Küpsiste lubamine/keelamine ja kustutamine

Saate oma veebibrauserit kasutada küpsiste automaatseks või käsitsi kustutamiseks. Saate ka määrata, et teatud küpsiseid ei paigutataks. Teine võimalus on muuta oma veebibrauseri seadeid nii, et saaksite iga kord, kui küpsis paigutatakse, teate sellest. Lisateabe saamiseks nende valikute kohta viitake palun oma brauseri Abi sektsioonis olevatele juhistele.

Märkige, et meie veebisait võib mitte korralikult töötada, kui kõik küpsised on keelatud. Kui kustutate oma brauseris küpsised, paigutatakse need uuesti pärast teie nõusolekut, kui külastate meie veebisaiti uuesti.

9. Teie õigused isikuandmetega seoses

Teil on järgmised õigused oma isikuandmetega seoses:

 

  • Teil on õigus teada, miks teie isikuandmeid vaja on, mis nendega juhtub ja kui kaua neid säilitatakse.
  • Juurdepääsuõigus: Teil on õigus juurde pääseda meile teadaolevatele isikuandmetele.
  • Õigus parandamiseks: Teil on õigus igal ajal täiendada, parandada, kustutada või blokeerida oma isikuandmed.
  • Kui andsite meile nõusoleku oma andmete töötlemiseks, on teil õigus see nõusolek tagasi võtta ja lasta oma isikuandmed kustutada. Andmete ülekandmise õigus: Teil on õigus nõuda kõiki oma isikuandmeid kontrollerilt ja edastada need täielikult teisele kontrollerile.
  • Õigus vastuväite esitamiseks: Võite esitada vastuväite oma andmete töötlemisele.
  • Me järgime seda, välja arvatud juhul, kui on põhjendatud põhjused töötlemiseks.

Nende õiguste kasutamiseks võtke meiega ühendust. Palun viitake selle Küpsisepoliitika all olevatele kontaktandmetele. Kui teil on kaebus selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme, sooviksime sellest kuulda, kuid teil on ka õigus esitada kaebus järelevalveasutusele (Andmekaitse Inspektsioon).

10. Kontaktandmed

Küsimuste ja/või kommentaaride korral seoses meie Küpsisepoliitika ja selle avaldusega võtke meiega ühendust, kasutades järgmisi kontaktandmeid:

 

GREENALL OÜ

Tel. +372 555 00 988

Email: info@greenall.ee